MASAŻ MODELUJĄCY – Głównym celem tego masażu jest modelowanie sylwetki w najważniejszych dla kobiet obszarach ciała czyli powłoki brzuszne i talię, pośladki, uda, biodra, a także ramiona. Masaż ten jest zabiegiem wspomagającym utratę tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu. Jest to masaż intensywny, wykorzystujący dynamiczne i silne techniki. Dzięki temu następuje rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni. Masaż wykonywany jest zwykle jako masaż częściowy, koncentrujący się na określonych partiach ciała.

Masaż ten, przeznaczony jest dla pań, które chcą wyszczuplić i wygładzić kształty swojego ciała. Doskonały dla kobiet po porodzie chcących odzyskać szybko wspaniałą figurę. Masaż modelujący ciało wykonywany jest w oparciu o techniki masażu leczniczego, łącząc w sobie techniki masażu klasycznego i technik łącznotkankowych. Powoduje on spalanie zbędnego tłuszczu, działa ujędrniająco na ciało tym samym modeluje sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące.

Wskazania: nadwaga problemy z cellulitem nagły i duży przyrost wagi oraz zwiększenie obwodów ciała

Przeciwwskazania: Stany chorobowe przebiegające z wysoką temperaturą, krwotoki lub tendencje do ich wystąpienia, ostre i pod ostre stany zapalne, przerwanie ciągłości skóry, wszelkiego rodzaju zmiany dermatologiczne, świeże zakrzepy, tętniaki, czas menstruacji, nowotwory.